ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: yes
lv: jā

en: File
lv: Fails

en: no
lv: nē

en: Fields
lv: Lauki

en: Caption
lv: Paraksts

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Title text
lv: Virsraksta teksts

en: About
lv: Par

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: Nothing
lv: Nekas
