ZURB Orbit (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: File
my: ဖိုင်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: About
my: အကြောင်း

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
