ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: yes
ne: हो

en: File
ne: फ़ाइल

en: no
ne: हैन

en: About
ne: बारेमा
