ZURB Orbit (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: no
ug: ياق

en: Caption
ug: تېما

en: Title text
ug: ماۋزو تېكىستى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
