Field Pager (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Custom
da: Tilpasset

en: Last
da: Sidste

en: First
da: Første

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
da: Vis de refererede entities renderet af entity_view().

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
da: Rekursiv rendering opdaget under rendering af entity @entity_type @entity_id. Afbryder rendering.
