Field Pager (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Custom
sk: Vlastná

en: Last
sk: Posledné

en: First
sk: Prvý

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
sk: Zobraziť odkazované entity zobrazené funkciou entity_view().

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
sk: Pri renderovaní entity @entity_type @entity_id bolo zistené  rekurzívne vykresľovanie. Renderovanie bolo prerušené.
