Field Pager (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Custom
sv: Anpassad

en: Last
sv: Sista

en: First
sv: Första

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
sv: Visa de refererade objekten som genererats av entity_view().
