Field Pager (2.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Last
hi: अंतिम

en: First
hi: पहला

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
hi: entity_view() द्वारा प्रदत्त संदर्भित संस्थाओं को प्रदर्शित करें।
