Field Pager (2.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Last
it: Ultimo

en: First
it: Primo

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
it: Visualizza le entità messe in relazione tramite entity_view().

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
it: Rendering recursivo rilevato per la entità @entity_type @entity_id. Rendering interrotto.
