Field Pager (2.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Custom
lt: Savitas

en: Last
lt: Paskutinis

en: First
lt: Pirmas
