Field Pager (2.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Custom
ro: Personalizat

en: Last
ro: Ultimul

en: First
ro: Primul

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
ro: Afișați entitățile referință randate de entity_view().

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
ro: Randare recursivă detectată la randarea entității @entity_type @entity_id. Întrerupeți randarea.

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
ro: A fost detectată o randare recursivă în timpul randării entității %entity_type: %entity_id, utilizând câmpul %field_name în pachetul %bundle_name. Anulare randare.
