Field Pager (2.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Last
ca: Darrer

en: First
ca: Primer

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
ca: Mostra les entitats referenciades generades per entity_view().
