Field Pager (2.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Last
eu: Azkena

en: First
eu: Lehena
