Field Pager (2.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Custom
oc: Personalizat

en: Last
oc: Darrièr

en: First
oc: Primièr
