Field Pager (2.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: First
ug: بىرىنچى
