Field Pager (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Custom
cs: Vlastní

en: Last
cs: Poslední

en: First
cs: První
