Field Pager (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Last
lv: Pēdējā

en: First
lv: Pirmā
