Field Pager (8.x-1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Previous
no: Tilbake

en: Next
no: Neste

en: Custom
no: Tilpasset

en: Last
no: Siste

en: First
no: Første

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
no: Viser de refererte entitetene som er rendret av entity_view().

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
no: Rekursiv rendering oppdaget ved visning av entiteten @entity_type @entity_id. Avbryter visning.

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
no: Rekursiv gjengivelse ble oppdaget ved opptegning av entiteten %entity_type: %entity_id, ved bruk av %field_name feltet på pakken %bundle_name. Avbryter oppteging.
