Field Pager (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Custom
nl: Aangepast

en: Last
nl: Laatste

en: First
nl: Eerste

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
nl: Toon de gerefereerde entiteiten weergegeven door entity_view().

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
nl: Recursie gevonden tijdens het renderen van entiteit @entity_type @entity_id. Rendering is afgebroken.

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
nl: Recursieve rendering gedetecteerd bij weergave van entiteit %entity_type: %entity_id, bij gebruik van veld %field_name in bundel %bundle_name. Renderen is gestopt.
