Field Permissions (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Private
af: Privaat

en: Public
af: Publiek

en: Permissions
af: Regte

en: Permission
af: Permissie

en: Edit field
af: Wysig veld
