Field Permissions (8.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Private
vi: Riêng tư

en: Public
vi: Công cộng

en: Field name
vi: Tên trường

en: Field type
vi: Kiểu trường

en: Permissions
vi: Quyền

en: Used in
vi: Được dùng trong

en: Permission
vi: Quyền

en: Create field
vi: Tạo trường

en: About
vi: Giới thiệu

en: field
vi: trường

en: Edit field
vi: Chỉnh sửa trường dữ liệu

en: @field_name (Locked)
vi: @field_name (Bị khóa)
