Field Permissions (8.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Field name
sl: Ime polja

en: Field type
sl: Tip polja

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: About
sl: O modulu

en: field
sl: polje

en: Edit field
sl: uredi polje
