Field Permissions (8.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Private
hi: व्यक्तिगत

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Field type
hi: क्षेत्र प्रकार

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: Permission
hi: अनुमति

en: About
hi: के बारे में

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार
