Field Permissions (8.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Private
pl: Prywatne

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Field type
pl: Typ pola

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Used in
pl: Użyte w

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Create field
pl: Dodaj pole

en: About
pl: O stronie

en: field
pl: pole

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: Edit field
pl: Edycja pola

en: @field_name (Locked)
pl: @field_name (zablokowane)

en: Field permissions
pl: Uprawnienia pola

en: Edit own field
pl: Edytuj własne pole

en: View field
pl: Zobacz pole

en: View own field
pl: Zobacz własne pole

en: Field visibility and permissions
pl: Widoczność pola i uprawnienia

en: Custom permissions
pl: Niestandardowe usprawnienia
