Field Permissions (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Private
tr: Özel

en: Field name
tr: Alan adı

en: Field type
tr: Alan tipi

en: Fields
tr: Alanlar

en: Permissions
tr: İzinler

en: Used in
tr: Şurada kullanılıyor

en: Permission
tr: İzinler

en: Create field
tr: Alan oluştur

en: About
tr: Hakkında

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Not set
tr: Ayarlanmamış

en: Edit field
tr: Alanı düzenle

en: @field_name (Locked)
tr: @field_name (Kilitli)

en: View field
tr: Gösterim alanı
