Field Permissions (8.x-1.5) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Private
et: Privaatne

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Fields
et: Väljad

en: Permissions
et: Õigused

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Permission
et: Õigus

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Not set
et: Pole määratud

en: Edit field
et: Muuda välja

en: @field_name (Locked)
et: @field_name (lukus)
