Field Permissions (8.x-1.5) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Private
gu: ખાનગી

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
