Field Permissions (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Private
lt: Privatus

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Used in
lt: Naudojama

en: Permission
lt: Leidimai

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Edit field
lt: Redaguoti laukelį

en: @field_name (Locked)
lt: @field_name (užrakinta)
