Field Permissions (8.x-1.5) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Private
ms: Persendirian

en: Field name
ms: Nama medan

en: Field type
ms: Jenis medan

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Permissions
ms: Kebenaran

en: Used in
ms: Digunakan dalam

en: Permission
ms: Keizinan

en: About
ms: Perihal

en: Edit field
ms: Sunting medan

en: @field_name (Locked)
ms: @field_name (Terkunci)
