Field Permissions (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Private
sk: Súkromné

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Used in
sk: Použité v

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Create field
sk: Vytvoriť pole

en: About
sk: Informácie o

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Edit field
sk: Upraviť pole

en: @field_name (Locked)
sk: @field_name (zamknuté)
