Field Permissions (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Private
ta: தனிப்பட்ட

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Field type
ta: புல வகை

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Used in
ta: பயன்படுத்தல்

en: Permission
ta: அனுமதி

en: About
ta: பற்றி

en: Edit field
ta: புலத்தை மாற்று

en: @field_name (Locked)
ta: @field_name (பூட்டப்பட்டது)
