Field Position (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: General
az: Əsas

en: Position
az: Vəzifə

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Display format
az: Ekran formatı

en: Field types
az: Sahə növləri
