Field Position (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Position
bo: གནས་ས

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Display format
bo: རྣམ་བཞག་མངོན་པ
