Field Position (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: General
el: Γενικά

en: Position
el: Θέση

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Display format
el: Εμφάνιση τύπου αποθήκευσης

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
