Field Position (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: General
et: Üldine

en: Position
et: Asukoht

en: Display style
et: Kuvamisstiil

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: Field types
et: Väljade tüübid
