Field Position (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: General
eu: Orokorra

en: Position
eu: Kokapena

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Display style: @style
eu: Bistaratze estiloa: @style

en: Field types
eu: Eremu motak
