Field Position (1.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Position
fi: Sijoitus

en: Display style
fi: Näyttötapa

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Display format
fi: Näyttömuoto

en: Display style: @style
fi: Näkymän tyyli: @style

en: Field types
fi: Kenttätyypit
