Field Position (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: General
he: כללי

en: Position
he: מיקום

en: Display style
he: סגנון תצוגה

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Display format
he: סגנון תצוגה
