Field Position (1.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: General
id: Umum

en: Position
id: Posisi

en: Display style
id: Gaya tampilan

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Display format
id: Format tampilan

en: Field types
id: Jenis bidang isian
