Field Position (1.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Default
is: Sjálfgefið

en: General
is: Almennt

en: Position
is: Staðsetning

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Field types
is: Tegundir svæða
