Field Position (1.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: General
ja: 全般

en: Position
ja: ポジション

en: Display style
ja: 表示スタイル

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Display format
ja: ディスプレイフォーマット

en: Display style: @style
ja: ディスプレイスタイル: @style

en: Field types
ja: フィールドタイプ
