Field Position (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: General
lv: Galvenie

en: Position
lv: Pozīcija

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts
