Field Position (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: General
fa: عمومی

en: Position
fa: موقعیت

en: Display style
fa: شیوه‌ی نمایش

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Display format
fa: قالب بندی نمایش
