Field Position (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: General
sk: Všeobecné

en: Position
sk: Pozícia

en: Display style
sk: Štýl zobrazenia

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Field types
sk: Typy polí
