Field Position (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: General
sv: Allmän

en: Display style
sv: Visningsstil

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Display format
sv: Visningsformat

en: Field types
sv: Fälttyper
