Field Position (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: General
ar: عام

en: Position
ar: الوضع

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Display format
ar: صيغة العرض

en: Field types
ar: أنواع الحقل
