Field Position (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Position
ca: Posició

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: Field types
ca: Tipus de camps
