Field Position (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: General
cs: Obecné

en: Position
cs: Pozice

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Display format
cs: Formát zobrazení

en: Field types
cs: Typy polí
