Field Position (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Default
da: Standard

en: General
da: Generelt

en: Position
da: Placering

en: Default value
da: Standardværdi

en: Display format
da: Visningsformat

en: Field types
da: Felttyper
