Field Position (1.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Default
de: Standard

en: General
de: Allgemein

en: Display style
de: Darstellungsstil

en: Default value
de: Standardwert

en: Display format
de: Anzeigeformat

en: Display style: @style
de: Anzeige-Design: @style

en: Field types
de: Feldtypen
